niedziela, 21 czerwca 2020

Wakacje w domu

Dzień dobry, dzień dobry
Koniec roku szkolnego więc czas pomyśleć o wakacjach. 
Nie wiem jeszcze czy gdzieś wyjadę czy też nie ale postanowiłam zaprosić lato do swoich wnętrz. Tym razem padło na sypialnie, to miejsce, które programuje mnie na cały dzień. To tu właśnie witam się z porankiem, tu medytuję, tu odpoczywam.

 Dotychczas to miejsce traktowałam trochę po macoszemu ale przyszedł czas by to zmienić. Nauczona doświadczeniem zajrzałam do POSTER STORE, bo wiem że tu mogę znaleźć wszystko czego potrzebuję by niewielkim kosztem odmienić wnętrze. Nie pokażę jak to miejsce wyglądało przed, bo musiałabym zaprezentować na zdjęciach puste ściany, pokaże zatem efekt.Przyznaję, że wybór plakatów do mojej sypialni nie trwał zbyt długo, ponieważ na stronie POSTER STORE w zakładce inspiracje, można znaleźć gotowe rozwiązania i piękne kompozycje. To wspaniałe ułatwienie.


 Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie dodała czegoś od siebie. Zwłaszcza, że ściana, którą miałam do zagospodarowania znajduje się vis a vis łóżka a nie nad nim.


Zapraszam Cię do mojego miejsca, gdzie teraz każdy poranek jest taki jakbym była na wakacjach. Są OBRAZY przedstawiające egzotyczne miejsca, cudowne widoki i piękno przyrody. W POSTER STORE znajdziesz bardzo wiele takich motywów w różnych wariantach kolorystycznych. Firma dba również o zminimalizowanie wpływu produkcji na środowisko. Papier używany do produkcji plakatów posiada odpowiednie certyfikaty.


W moich wyborach postawiłam na delikatną paletę barw, natomiast dość bogatą kompozycję, która zajmuje praktycznie całą ścianę.PLAKATY pojawiają się także na ścianach, które są pomiędzy oknami. Mam nadzieję, że powstała spójna całość.


Wybrałam też kilka plakatów, które będę wykorzystywała, jako tła do fotografowania moich kartek.A dla Ciebie mam prezent,
od 21 czerwca do 21 lipca możesz kupić plakaty POSTER STORE z 30 % rabatem
wystarczy, że wpiszesz kod
mimowolnezauroczenia2020
rabat jest na plakaty z wyłączeniem kategorii Selection.


Czekam na Twój sygnał, co udało Ci się upolować.

Całuję
Ewa
Mimowolne Zauroczenia11 komentarzy:

 1. Bardzo lubię białe/jasne wnętrza, mimo, że w mieście są nieco niepraktyczne ;-)) Twoja sypialnia oprócz efektu wizualnego urzekła mnie również wielkością. Całość piękna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Całość prezentuję się wspaniale!!! 😍 Uwielbiam takie jasne wnętrza 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. wspaniała,życzę miłych chwil w tej cudnej sypialni

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniale się to wszystko prezentuje, nic tylko patrzeć i się zachwycać. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyszło rewelacyjnie:-) Uwielbiam takie galerie ścienne.
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny.
Komentarz jest najmilszym śladem po Twojej wizycie.